• Pon – Pia: 8:00 – 17:00
 • Kamenný koberec

  Aplikačný systém pre vonkajšie použitie. Využíva sa na realizáciu finálnej povrchovej vrstvy spevnených plôch. Napr. ►balkóny, ►terasy, ►okolie bazénov, ►schodiská, ►vjazdy, ►chodníky, ►nádvoria, ►parkovacie státia, ►prípadne iné spevnené plochy. Veľmi vhodné sú aj na úpravu alebo opravu už existujúcich spevnených plôch(renováciu). Umožňujú aplikáciu bez náročnej úpravy súčasného podkladu.

   

  Aplikačný systém pre vnútorné použitie. Využíva sa na realizáciu finálnej povrchovej vrstvy spevnených plôch v interiéri. Napr. ►vstupné priestory, obchodné priestory, ►kúpeľne, ►izby, ►chodby a ►schodiská, prípadne ►iné interiérové spevnené plochy. Veľmi vhodné sú aj na úpravu alebo opravu už existujúcich spevnených plôch(renováciu). Umožňujú aplikáciu bez náročnej úpravy súčasného podkladu

   

  Schodisko

  Systémové riešenie pre aplikáciu kamenného koberca na schodiská v interiéri a exteriéri.   Koberec umožňuje jednoduchú aplikáciu na nové schodiská, resp. renováciu  stávajúcich betónových, dlaždených alebo kovových schodísk. V kombinácii s doplnkovými produktami získajú estetické a oderu vzdorné povrchy protišmykové a vode odolné vlastnosti.

  Read more

  Brúsenie betónu

  Betónové podlahy

  Profesionálne brúsenie podkladov s veľkými a malými nerovnosťami a z tvrdších betónov. Brúsenie betónonových, terrazzanových, mramorových, travertínových povrchov, priemyselných podláh a žuly. Prevádzame brúsenie poterov a renovácie starých podláh špeciálnymi brúskami. Brúsenie cementových, anhydritových a sadrových poterov a priemyselných podláh s vysokým odsávaním prachu. Frézovanie betónu a suché brúsenie ručnými špeciálnymi brúskami. Frézovanie a vybrúsenie a vyrovnanie podkladov povrchu plôch podlahy.

  Pre vybrúsenie podlahy potrebujete výkonné stroje a náradie, ktorým tieto nerovnosti vyrovnáte a zároveň vybrúsite. Nikto nemá rád prach a preto aj pri tejto namáhavej a prašnej činnosti myslime na zdravie Vás a aj všetkých ľudí, ktorý sa môžu dostať s ním do styku. Kvalitným odsávaním sa väčšina prachu dostane mimo brúsenú plochu, povrch sa dokonalé vybrúsi a zároveň sa až tak veľmi nepráši.

  Každý povrch podlahy je špecifický a iný preto aj pri brúsení potrebujete iné brúsne, karborundové a až diamantové kotúče. „Hrubé“ brúsenie – na hrubo  a „tenké“ brúsenie na jemno vykonávame dôkladne tak, aby sa vybrúsili aj rohy a všetky plochy miestností. Pred vybrúsením vykonávame obhliadku a by sme vedeli presne ktoré náradie použiť a koľko Vás tento úkon bude stáť. Odporučíme Vám ako vyriešiť situáciu s nerovnosťami plôch podlahy tak, aby ste čo najviac ušetrili alebo naopak aby ste dosiahli dokonalý povrch za primeranú cenu prác.

  Read more

  Leštený betón

  Leštený betón

  je technológia renovácie a finálnej úpravy betónových podláh, ktorá robí z nových aj starých betónových podláh reprezentačné a atraktivné povrchy s vysokou životnosťou. Leštené betónové podlahy sú 8 – 10x pevnejšie. To všetko bez živicovej stierky a bez nebezpečných rozpúšťadiel.

  – vyzerá podobne ako mramor, alebo terazzo
  – je 8x odolnejší voči poškodeniu používaním
  – žiadne šmuhy po kolieskach dopravníkov
  – rovný a hladký povrch
  – je hygienický
  – je ľahko čistiteľný
  – ekonomickejší ako tradičné podlahy

  Read more

  Polyuteránové podlahy

  Polyuretánová podlaha

  Polyuretánová podlaha je mäkšia, pružnejšia a elastickejšia ako epoxidová a aplikuje sa v hrúbke 3-4 milimetre. Vďaka svojim vlastnostiam je veľmi často preferovaná aj v bytových, interiérových priestoroch.

  Využitie v tomto smere posilňuje aj fakt, že takýto povrch je príjemný pre bosú nohu, dokáže pohlcovať zvuk krokov a ak sa vám po rokoch používania omrzí farba podlahy – dá sa veľmi jednoducho prefarbiť.

  Polyuretán vôbec nie je limitovaný použitím len v interiéri a vďaka znášanlivosti voči tepelnej rozťažnosti je ideálnym kandidátom na podlahu do kúpeľne, keďže je pri dotyku s nohou mäkší. Týmto pádom by sme mali vyriešené zrejme všetky interiérové miestnosti a je na čase prejsť do exteriéru. Práve polyuretánové podlahy majú výborné fyzikálne vlastnosti, vďaka ktorým sa môžu použiť na terasách či balkónoch.

  Read more

  Epoxidové podlahy

  Epoxidová podlaha patrí medzi najrozšírenejšie liate podlahy vhodná najmä do interiéru. V porovnaní s polyuretánovým typom podlahy je tento druh tvrdší má dlhšiu životnosť, povrchovo je však krehkejší a aplikuje sa v hrúbke 2-3 milimetre. Vďaka týmto vlastnostiam sa „epoxid“ často využíva v ťažkom priemysle, skladoch či logistických centrách.

  Okrem už spomenutých oblastí sa tento povrch hodí aj do miest s vysokou koncentráciou ľudí – jedálne, bary, hotelové miestnosti, kancelárie, prednáškové miestnosti. V rámci obytných priestorov je použiteľná prakticky všade  – v chodbe, kuchyni, obývačke, spálni, predovšetkým však v garážach. Po inštalácii podlahy sa odporúča aplikácia špeciálneho povrchového laku, ktorý poslúži ako ochrana pred prípadnými škrabancami – tie sa na takejto podlahe objavujú častejšie ako na polyuretánovej.

  Epoxidová podlaha reaguje na vlhkosť vyblednutím, resp. ožltnutím, avšak jej použitie v miestnostiach so zvýšenou vlhkosťou sa vo všeobecnosti považuje za oveľa lepšiu voľbu ako polyuretánová podlaha.

  Pre viac info ohladom epoxidovej podlahy kliknite sem.

  Read more

  Mikrocementové podlahy

  Mikrocementové systémy určené pre vytváranie dekoratívnych povrchov na podlahách, stenách a rôznych typoch povrchov. Materiály v sebe spájajú a kombinujú novodobé technológie a dizajnový vzhľad. Ich aplikáciou získame v interiéroch moderný industriálny štýl, pričom každému interiéru dodáme osobitý neopakovateľný charakter daný širokou paletou farebných možností a množstvom techník aranžovania. Použitie: podlahy, steny, zásteny do kuchyne, kúpelne, dekoratívne povrchy na stoloch a podobne.

  Read more

  Metalické podlahy

  Metalické liate podlahy vyzerajú elegantne a jedinečne, ich povrch spríjemní každú prevádzku čí už reštauráciu, obývaciu miestnosť, garáž a pod… Metalická liata podlaha sa hodí všade. Niektorí ľudia sú zmätení tým, aký materiál sa používa, a iní sa pýtajú, či  epoxidová podlaha je pre ich potreby vhodná.

  Tieto povlaky sú nielen esteticky príjemné, ale majú aj mnoho ďalších výhod. Metalické liate podlahy môžu byť upravené tak, aby boli extrémne odolné, bezšpárové, antibakteriálne , protišmykové a chemicky odolné. Tieto podlahy nielenže budú vyzerať krásne, ale budú tiež spĺňať všetky vaše požiadavky na výkon. Sú skvelé pre miesta, ako sú čakárne, výstavné miestnosti, reštaurácie, galérie a aj obývacia miestnosť či garáž

  Read more

  Úžitkové – Priemyselné podlahy

  Priemyselné podlahy

  Podlahy určené pre priemysel sa vyznačujú mimoriadnou odolnosťou, sú ťažko zápalné a majú protišmykový povrch. Ich výhodou je rýchla pokládka, ktorá neobmedzuje prevádzku pri montáži. Priemyselná podlaha Je nenáročná na údržba, má dobré tepelnoizolačné vlastnosti, znižuje kročajovú hlučnosť, eliminuje prašnosť a v prípade potreby je ľahko rozoberateľná. Podľa typu záťaže si môžete vybrať v hrúbkach od 4 až po 43mm.

  Read more

  Top Speed – Čipsové podlahy

  TOPSPEED PODLAHY

  Paropriepustný polyuretánový náterový systém, ktorý sa vyznačuje extrémne rýchlou dobou vytvrdzovania a 100% UV stabilitou. Je vhodný na podklady, ktoré nie sú hydroizolované. Pomocou vsypu farebných dekoratívnych chipsov regulujeme protišmykové vlastnosti. Dodáva sa vo farebných odtieňoch RAL. Vhodne zvolenými farebnými odtieňmi chipsov získava na atraktivite a nevšednosti. Dekoratívne chipsy opticky rozbíjajú povrcha dokážu zamaskovať aj menšie nedokonalosti podkladu.Vhodnosť použitiaTechnické miestnosti, garáže, chodby, chodníky, terasy, balkóny, skladovacie a výrobné haly, prevádzky s ľahšou záťažou a podobne, vhodné pre styk s potravinami.Je vhodný pre použitie do exteriéru aj interiéru.

  Read more

  Nivelizačné podlahy

  Samonivelačný poter, určený pre strojné, alebo ručné vylievanie podlahových podkladov, pod dlažbu, parkety a rôzne podlahoviny. Používa sa vo všetkých suchých miestnostiach obytných a verejných budov, v prípade, že jeho parametre spĺňajú pevnostné a prevádzkové požiadavky, potrebné pre tieto miestnosti. Môže používať ako prepojený podklad. Doporučuje sa tiež ako vyrovnávacia vrstva na podkladoch zhotovených v systéme podlahového vykurovania. Používa sa iba pre interiéry budov. Hrúbka jednej vrstvy je 5 – 30 mm.

  Read more