• Pon – Pia: 8:00 – 17:00
  • Brúsenie betónu

    Betónové podlahy

    Profesionálne brúsenie podkladov s veľkými a malými nerovnosťami a z tvrdších betónov. Brúsenie betónonových, terrazzanových, mramorových, travertínových povrchov, priemyselných podláh a žuly. Prevádzame brúsenie poterov a renovácie starých podláh špeciálnymi brúskami. Brúsenie cementových, anhydritových a sadrových poterov a priemyselných podláh s vysokým odsávaním prachu. Frézovanie betónu a suché brúsenie ručnými špeciálnymi brúskami. Frézovanie a vybrúsenie a vyrovnanie podkladov povrchu plôch podlahy.

    Pre vybrúsenie podlahy potrebujete výkonné stroje a náradie, ktorým tieto nerovnosti vyrovnáte a zároveň vybrúsite. Nikto nemá rád prach a preto aj pri tejto namáhavej a prašnej činnosti myslime na zdravie Vás a aj všetkých ľudí, ktorý sa môžu dostať s ním do styku. Kvalitným odsávaním sa väčšina prachu dostane mimo brúsenú plochu, povrch sa dokonalé vybrúsi a zároveň sa až tak veľmi nepráši.

    Každý povrch podlahy je špecifický a iný preto aj pri brúsení potrebujete iné brúsne, karborundové a až diamantové kotúče. „Hrubé“ brúsenie – na hrubo  a „tenké“ brúsenie na jemno vykonávame dôkladne tak, aby sa vybrúsili aj rohy a všetky plochy miestností. Pred vybrúsením vykonávame obhliadku a by sme vedeli presne ktoré náradie použiť a koľko Vás tento úkon bude stáť. Odporučíme Vám ako vyriešiť situáciu s nerovnosťami plôch podlahy tak, aby ste čo najviac ušetrili alebo naopak aby ste dosiahli dokonalý povrch za primeranú cenu prác.