• Pon – Pia: 8:00 – 17:00
 • Kamenný koberec

  Aplikačný systém pre vonkajšie použitie. Využíva sa na realizáciu finálnej povrchovej vrstvy spevnených plôch. Napr. ►balkóny, ►terasy, ►okolie bazénov, ►schodiská, ►vjazdy, ►chodníky, ►nádvoria, ►parkovacie státia, ►prípadne iné spevnené plochy. Veľmi vhodné sú aj na úpravu alebo opravu už existujúcich spevnených plôch(renováciu). Umožňujú aplikáciu bez náročnej úpravy súčasného podkladu.

   

  Aplikačný systém pre vnútorné použitie. Využíva sa na realizáciu finálnej povrchovej vrstvy spevnených plôch v interiéri. Napr. ►vstupné priestory, obchodné priestory, ►kúpeľne, ►izby, ►chodby a ►schodiská, prípadne ►iné interiérové spevnené plochy. Veľmi vhodné sú aj na úpravu alebo opravu už existujúcich spevnených plôch(renováciu). Umožňujú aplikáciu bez náročnej úpravy súčasného podkladu

   

  Schodisko

  Systémové riešenie pre aplikáciu kamenného koberca na schodiská v interiéri a exteriéri.   Koberec umožňuje jednoduchú aplikáciu na nové schodiská, resp. renováciu  stávajúcich betónových, dlaždených alebo kovových schodísk. V kombinácii s doplnkovými produktami získajú estetické a oderu vzdorné povrchy protišmykové a vode odolné vlastnosti.